0 (216) 368 0 262

Salı - Pazar 08:00 - 19:00 Pazartesi KAPALI

Bağdat Cd. Yeşil Bahar Sk. No:4 Dk:2 Göztepe Kadıköy İstanbul

Mask Boya

Mask Boya
Davines

Saçın bütünlüğünü koruyarak, parlak, uzun süre dayanan renkler yaratmak için hidrolize edilmiş süt proteinleri ve nemlendirmeye yardımcı olan bileşenlerle formüle edilmiştir. Geniş nüans yelpazesi oldukça tahmin edilebilir sonuçlar sunar, %100 mükemmel beyaz kapatma, homojen renk sonuçları, olağan üstü parlaklık ve canlı renk sonuçlarını garanti eder. Mask Colour’un tüm renkleri CPS kısaltması ile sembolize edilen Krem, Koruma ve Parlaklık katılarak yeniden üretildi.

Ürün açıklaması

Her nüansta amonyak miktarı azaltılarak mükemmel sonuçlar elde edilir.

Derinlik yaratmak ve beyaz saçın kapatılmasını sağlayan birincil pigment ve nüans ve yansıma sağlayan ikincil pigmentler arasındaki mükemmel denge.

Birincil ve ikincil pigmentler arasındaki mükemmel denge ile, yüksek orandaki beyaz saçlarda bile sorunsuz bir beyaz kapatmayı garanti eder.

Kondisyonlama maddeleri ve süt proteinleri bakımından zengin, kremsi formül, saç kütikülleri üzerinde sıkılaştırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir.

Hurma yağından elde edilen, yumuşaklık verici maddeler sayesinde, saçın yapısında bulunan pürüzleri doldurarak ışık yansımasını arttırır ve parlaklığın ileri seviyede yükselmesini sağlar.

Monomerikbiçimde ( çok küçük boyutlarda) dikkatle seçilen pigmentlerin yüksek konsantrasyonu, boyanın derinlemesine işlemesini garanti eder. Lipit bileşenlerin ve süt proteinlerinin sıkılaştırıcı ve nemlendirici etkisi sayesinde pigmentler, saçın yapısında hapsolurlar

Hassas ve doğal yüzey arındırıcı aktif bileşenler, saçın renk sonucunu etkilemeden veya değiştirmeden ciltteki boya artıklarını temizler.

Copyright © 2016 Bonobo Hair | Tüm hakları saklıdır.